Změna 2020 - hnutí pro všechny generace

Změna jde i za vámi

V rámci neustálého zlepšování toho, co pro vás kandidáti hnutí Změny 2020 dělají, se ovšem neobejdou bez zpětné reakce, kterou nám vy dáváte. Proto s vámi chceme diskutovat o všemožných tématech, které vás zajímají, a být tady pro vás.

Chceme s vámi být v přímém kontaktu

Rozhodli jsme se tedy, že za vámi vyrazíme na různé společenské, sportovní, ale i kulturní akce, které jsou pořádány na různých místech po Jihočeském kraji. Můžete se za námi zastavit a podiskutovat s našimi kandidáty, kteří kandidují do Jihočeského kraje. Je pro nás totiž nesmírně důležité, být s vámi kontaktu! Jedině tak budeme schopni být neustále v obraze a plnit ten nejdůležitější bod z našeho programu. A sice být tady pro vás, všechny obyvatele Jihočeského kraje. Rádi bychom se s vámi na daných událostech setkali a při této příležitosti vás ještě lépe poznali. Chceme s vámi mluvit o tom, co vás aktuálně v kraji či u vašeho domova trápí, jedině tak můžeme společně dojít k rozumnému řešení. Rádi od vás uslyšíme slova chvály, ale budeme také vděční za kritiku či připomínky k tomu, co můžeme zlepšit a dělat lépe. Doufáme, že společně navážeme přátelské vztahy a že získáme vaši důvěru nejen pro tohle volební období.

Kde a na jakých akcích můžete naše kandidáty zastihnout?

DatumČasMísto konáníTyp událostiKandidát
18.9.202020:00Pelhřimov - Sportovní halaBasketbalStanislav Mrvka
18.9.202014:00JH - Tyršův stadionFotbalový denStanislav Mrvka
25.9.202019:00JH - Sportovní halaBasketbal
Zuzák 40
Stanislav Mrvka
28.9. 2020xJHDen České státnostiStanislav Mrvka
4.10. 2020xPelhřimov - Sportovní halaBasketbalStanislav Mrvka
Kalendář akcí po Jihočeském kraji

Změna 2020

Letošní rok nebyl lehkým pro nikoho z nás. My jsme se rozhodli, že právě teď nastal ideální čas na změnu. V rámci našeho politického hnutí Změna 2020 jsme připravili politický program, který se zaměřuje na nejrůznější oblasti každodenního života. 

Přečtěte si, co bychom rádi změnili. Budeme rádi, když se nás rozhodnete v letošních volbách podpořit a společně budeme budovat lepší budoucnost pro vás i vaše děti.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Napište nám:
info@zmena2020.cz
Sídlo:
Změna 2020
Bohunická 535
Týn nad Vltavou, 37501
IČO: 08773297
Jsme na sociálních sítích: