Změna 2020 - hnutí pro všechny generace

Podpořte nás

Přidejte se k našemu politickému hnutí, nebo nás jakkoliv podpořte.

Vážíme si jakéhokoliv daru

Budeme rádi, pokud se nás rozhodnete jakýmkoliv způsobem podpořit.

Jak postupovat u darů do 1 000 Kč?

Pokud nás budete chtít podpořit darem do 1 000 Kč, nemusíte řešit žádné formality. Jednoduše nám můžete příspěvek poslat na bankovní účet 2301790762/2010. Při platbě prosím do zprávy pro příjemce napište, že se jedná o dar a uveďte informace o tom, kdo jej poskytl (jméno, příjmení a datum narození, případně název firmy a IČO).

Jak postupovat u darů nad 1 000 Kč?

Jestliže nám budete chtít věnovat dar, který v jednom kalendářním roce přesáhne částku 1 000 Kč, je podle zákona nutné jej ošetřit darovací smlouvou. Napište nám proto prosím nejprve na e-mail info@zmena2020.cz, kde se domluvíme na veškerých podrobnostech a my vám darovací smlouvu obratem pošleme.

Potřebujte s čímkoliv poradit? Neváhejte se nás kdykoliv obrátit.

Chcete být součástí Změny 2020?

Součástí našeho politického hnutí se můžete stát buď jako řádný člen, nebo takzvaný 
registrovaný podporovatel. Jaký je mezi tím rozdíl a co je potřeba splnit?

Přidejte se k nám jako řádný člen

Pokud jste občanem České republiky, dosáhli jste věku 18 let a souhlasíte s našimi stanovami a politickými cíli, můžete se stát řádným členem Změny 2020. O členství můžete požádat písemnou přihláškou, kterou doručíte do našeho sídla poštou, nebo prostřednictvím e-mailu.
Stáhnout přihlášku

Přidejte se k nám jako podporovatel

Pokud se nechcete stát členem hnutí, ale máte zájem podílet se na jeho činnosti, můžete se stát takzvaným registrovaným podporovatelem. Důležité přitom je, abyste souhlasili s naším politickým programem a směřováním a nebyli členy extremistických uskupení.

Abyste se mohli podporovatelem stát, je potřeba vyplnit přihlášku a doručit ji poštou, nebo e-mailem (stejně jako u žádosti o řádné členství). O vašem přijetí za příznivce následně rozhodne naše předsednictvo.

Změna 2020

Letošní rok nebyl lehkým pro nikoho z nás. My jsme se rozhodli, že právě teď nastal ideální čas na změnu. V rámci našeho politického hnutí Změna 2020 jsme připravili politický program, který se zaměřuje na nejrůznější oblasti každodenního života. 

Přečtěte si, co bychom rádi změnili. Budeme rádi, když se nás rozhodnete v letošních volbách podpořit a společně budeme budovat lepší budoucnost pro vás i vaše děti.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Napište nám:
info@zmena2020.cz
Sídlo:
Změna 2020
Bohunická 535
Týn nad Vltavou, 37501
IČO: 08773297
Jsme na sociálních sítích: