Změna 2020 - hnutí pro všechny generace

Kandidáti do krajských voleb

Prohlédněte si, kdo aktuálně kandiduje do krajských voleb.
Volte č.
1

Ing. Stanislav Mrvka

Jindřichův Hradec
Bývalý starosta Jindřichova Hradce a velitel záchranného útvaru.
Více o kandidátovi
Volte č.
2

Luboš Hešík

Suchdol nad Lužnicí
Starosta Suchdola nad Lužnicí
Více o kandidátovi
Volte č.
3

Ing. Jan Jílek

Jankov - Holašovice
Starosta Jankova - Holašovic
Více o kandidátovi
Volte č.
4

Mgr. Vladimír Pešek

Netolice
Starosta Netolic
Více o kandidátovi
Volte č.
5

Ing. Bohumil Komínek

Jindřichův Hradec
Bývalý místostarosta Jindřichova Hradce a ambasador České spořitelny
Více o kandidátovi
Volte č.
6

Mgr. Jiří Žižka

Trhové Sviny
Starosta jihočeských dobrovolných hasičů
Více o kandidátovi
Volte č.
7

David Slepička

Týn nad Vltavou
Radní Týna nad Vltavou a ředitel městského kulturního centra
Více o kandidátovi
Volte č.
8

Petr Martan

Čkyně
Spisovatel a bojovník za zelenou Šumavu
Více o kandidátovi
Volte č.
9

Mgr. Jiří Zimola

Nová Bystřice
Místostarosta Nové Bystřice a bývalý hejtman
Více o kandidátovi
Volte č.
10

Jaroslav Kupsa

Tábor
Předseda Městské rady seniorů v Táboře
Více o kandidátovi
Volte č.
11

Luděk Bína

Petříkov
Starosta Petříkova
Více o kandidátovi
Volte č.
12

Zdenka Klesalová

Lodhéřov
Starostka Lodhéřova
Více o kandidátovi
Volte č.
13

Mgr. Petr Matouš

Putim
Starosta Putimi
Více o kandidátovi
Volte č.
14

Jan Dvořák

Kaplice
Volte č.
15

MUDr. Václav Šauer

Frymburk
Českokrumlovský lékař - chirurg
Více o kandidátovi
Volte č.
16

JUDr. Lenka Cvrčková

Rapšach
Starostka Rapšachu
Více o kandidátovi
Volte č.
17

Ing. Jaromír Slíva

České Velenice
Starosta Českých Velenic
Více o kandidátovi
Volte č.
18

MUDr. Roman Bílek

Lomnice nad Lužnicí
Praktický lékař v Lomnici nad Lužnicí
Více o kandidátovi
Volte č.
19

MUDr. Karel Šustr

České Budějovice
Českobudějovický lékař - chirurg
Více o kandidátovi
Volte č.
20

Oldřich Semrád

Tábor
Krizový manažer města Tábor
Více o kandidátovi
Volte č.
21

Michal Řezáč

Písek
Jezný Povodí Vltavy
Více o kandidátovi
Volte č.
22

Ing. Jiří Heinrich

Písek
Starosta okresních dobrovolných hasičů v Písku
Více o kandidátovi
Volte č.
23

Radoslav Virt

Veselí nad Lužnicí
Strážník Městské policie v Českých Budějovicích
Více o kandidátovi
Volte č.
24

Marcela Hánová

Soběslav
Zdravotní sestra
Více o kandidátovi
Volte č.
25

Marek Anděl

Písek
Ředitel elektrárny v Písku, kandidát na senátora
Více o kandidátovi
Volte č.
26

Václav Brušák

Čejetice
Obchodní zástupce
Více o kandidátovi
Volte č.
27

Mgr. Vladimír Drachovský

Soběslav
Učitel na základní škole v Soběslavi
Více o kandidátovi
Volte č.
28

Ing. Michal Chmela

Týn nad Vltavou
Příslušník Policie ČR
Více o kandidátovi
Volte č.
29

Zdena Kašíková

Tábor
Trenérka sportovní gymnastiky
Více o kandidátovi
Volte č.
30

JUDr. Josef Šlehober

Písek
Volte č.
31

Pavel Vít

Tábor
Trenér mládežnického hokeje, technik
Více o kandidátovi
Volte č.
32

Jan Paďourek

Suchdol nad Lužnicí
Bývalý starosta Suchdola nad Lužnicí
Více o kandidátovi
Volte č.
33

Václav Mocek

Kaplice
Volte č.
34

Ing. Miloš Rak

Sezimovo Ústí
Učitel na základní škole v Sezimově Ústí
Více o kandidátovi
Volte č.
35

Karel Zábrodský

Jindřichův Hradec
Sociální pracovník
Více o kandidátovi
Volte č.
36

Milan Kohout

Český Krumlov
Podnikatel, majitel stavební firmy
Více o kandidátovi
Volte č.
37

Václav Žižka

České Budějovice
Emeritní starosta krajských dobrovolných hasičů
Více o kandidátovi
Volte č.
38

Ing. Oldřich Kučera

České Velenic
Ředitel Základní školy v Českých Velenicích
Více o kandidátovi
Volte č.
39

Marcela Benešová

Tábor
Vychovatelka domova a mládeže
Více o kandidátovi
Volte č.
40

František Doubek

Planá nad Lužnicí
Kulturní pracovník
Více o kandidátovi
Volte č.
41

Hana Halamová

Strážkovice
Starostka Strážkovic
Více o kandidátovi
Volte č.
42

Jiří Rošek

Trhové Sviny
Volte č.
43

Radim Kvitský

Jindřichův Hradec
Volte č.
44

Petr Spatzierer

Jindřichův Hradec
Volte č.
45

Tomáš Hrubec

Nová Včelnice
Starosta Nové Včelnice
Více o kandidátovi
Volte č.
46

MUDr. Stanislav Mrvka

Jindřichův Hradec
Zubař z Jindřichova Hradce
Více o kandidátovi
Volte č.
47

Mgr. Jana Kvitská

Jidřichův Hradec
Učitelka na základní škole v Chlumu u Třeboně
Více o kandidátovi
Volte č.
48

Jindřiška Maroušková

Přehořov
Sociální pracovnice
Více o kandidátovi
Volte č.
49

Vladimír Král

Týn nad Vltavou
Rychtář sdružené obce baráčníků Týn nad Vltavou
Více o kandidátovi
Volte č.
50

Bohuslav Veska

Trhové Sviny
Volte č.
51

Zuzana Berková

Tábor
Zaměstnankyně bezpečností služby
Více o kandidátovi
Volte č.
52

Jarmila Kuchařová

Tábor
Členka Městské rady seniorů Tábor
Více o kandidátovi
Volte č.
53

Bc. Adam Sedlák

Kájov
Volte č.
54

Andrea Stropková

Český Krumlov
Volte č.
55

Jana Přívozníková

Tábor
Vedoucí v obchodním řetězci
Více o kandidátovi
Volte č.
56

Marek Dvořák

Kaplice
Volte č.
57

Jaroslav Slepička

Týn nad Vltavou
Odborný prodejce Top Carp, rybářské potřeby
Více o kandidátovi
Ing. Stanislav Mrvka
1

Ing. Stanislav Mrvka

Jindřichův Hradec
Bývalý starosta Jindřichova Hradce a velitel záchranného útvaru.
Více o kandidátovi
Luboš Hešík
2

Luboš Hešík

Suchdol nad Lužnicí
Starosta Suchdola nad Lužnicí
Více o kandidátovi
Ing. Jan Jílek
3

Ing. Jan Jílek

Jankov - Holašovice
Starosta Jankova - Holašovic
Více o kandidátovi
Mgr. Vladimír Pešek
4

Mgr. Vladimír Pešek

Netolice
Starosta Netolic
Více o kandidátovi
Ing. Bohumil Komínek
5

Ing. Bohumil Komínek

Jindřichův Hradec
Bývalý místostarosta Jindřichova Hradce a ambasador České spořitelny
Více o kandidátovi
Mgr. Jiří Žižka
6

Mgr. Jiří Žižka

Trhové Sviny
Starosta jihočeských dobrovolných hasičů
Více o kandidátovi
David Slepička
7

David Slepička

Týn nad Vltavou
Radní Týna nad Vltavou a ředitel městského kulturního centra
Více o kandidátovi
Petr Martan
8

Petr Martan

Čkyně
Spisovatel a bojovník za zelenou Šumavu
Více o kandidátovi
Mgr. Jiří Zimola
9

Mgr. Jiří Zimola

Nová Bystřice
Místostarosta Nové Bystřice a bývalý hejtman
Více o kandidátovi
Jaroslav Kupsa
10

Jaroslav Kupsa

Tábor
Předseda Městské rady seniorů v Táboře
Luděk Bína
11

Luděk Bína

Petříkov
Starosta Petříkova
Více o kandidátovi
Zdenka Klesalová
12

Zdenka Klesalová

Lodhéřov
Starostka Lodhéřova
Více o kandidátovi
Mgr. Petr Matouš
13

Mgr. Petr Matouš

Putim
Starosta Putimi
Jan Dvořák
14

Jan Dvořák

Kaplice
Podnikatel
MUDr. Václav Šauer
15

MUDr. Václav Šauer

Frymburk
Českokrumlovský lékař - chirurg
JUDr. Lenka Cvrčková
16

JUDr. Lenka Cvrčková

Rapšach
Starostka Rapšachu
Ing. Jaromír Slíva
17

Ing. Jaromír Slíva

České Velenice
Starosta Českých Velenic
MUDr. Roman Bílek
18

MUDr. Roman Bílek

Lomnice nad Lužnicí
Praktický lékař v Lomnici nad Lužnicí
MUDr. Karel Šustr
19

MUDr. Karel Šustr

České Budějovice
Českobudějovický lékař - chirurg
Oldřich Semrád
20

Oldřich Semrád

Tábor
Krizový manažer města Tábor
Michal Řezáč
21

Michal Řezáč

Písek
Jezný Povodí Vltavy
Ing. Jiří Heinrich
22

Ing. Jiří Heinrich

Písek
Starosta okresních dobrovolných hasičů v Písku
Radoslav Virt
23

Radoslav Virt

Veselí nad Lužnicí
Strážník Městské policie v Českých Budějovicích
Marcela Hánová
24

Marcela Hánová

Soběslav
Zdravotní sestra
Marek Anděl
25

Marek Anděl

Písek
Ředitel elektrárny v Písku, kandidát na senátora
Václav Brušák
26

Václav Brušák

Čejetice
Obchodní zástupce
Mgr. Vladimír Drachovský
27

Mgr. Vladimír Drachovský

Soběslav
Učitel na základní škole v Soběslavi
Více o kandidátovi
Ing. Michal Chmela
28

Ing. Michal Chmela

Týn nad Vltavou
Příslušník Policie ČR
Více o kandidátovi
Zdena Kašíková
29

Zdena Kašíková

Tábor
Trenérka sportovní gymnastiky
JUDr. Josef Šlehober
30

JUDr. Josef Šlehober

Písek
Právník
Pavel Vít
31

Pavel Vít

Tábor
Trenér mládežnického hokeje, technik
Jan Paďourek
32

Jan Paďourek

Suchdol nad Lužnicí
Bývalý starosta Suchdola nad Lužnicí
Václav Mocek
33

Václav Mocek

Kaplice
Podnikatel
Ing. Miloš Rak
34

Ing. Miloš Rak

Sezimovo Ústí
Učitel na základní škole v Sezimově Ústí
Karel Zábrodský
35

Karel Zábrodský

Jindřichův Hradec
Sociální pracovník
Milan Kohout
36

Milan Kohout

Český Krumlov
Podnikatel, majitel stavební firmy
Václav Žižka
37

Václav Žižka

České Budějovice
Emeritní starosta krajských dobrovolných hasičů
Ing. Oldřich Kučera
38

Ing. Oldřich Kučera

České Velenic
Ředitel Základní školy v Českých Velenicích
Marcela Benešová
39

Marcela Benešová

Tábor
Vychovatelka domova a mládeže
František Doubek
40

František Doubek

Planá nad Lužnicí
Kulturní pracovník
Hana Halamová
41

Hana Halamová

Strážkovice
Starostka Strážkovic
Jiří Rošek
42

Jiří Rošek

Trhové Sviny
Podnikatel
Radim Kvitský
43

Radim Kvitský

Jindřichův Hradec
Podnikatel
Petr Spatzierer
44

Petr Spatzierer

Jindřichův Hradec
Podnikatel
Tomáš Hrubec
45

Tomáš Hrubec

Nová Včelnice
Starosta Nové Včelnice
MUDr. Stanislav Mrvka
46

MUDr. Stanislav Mrvka

Jindřichův Hradec
Zubař z Jindřichova Hradce
Mgr. Jana Kvitská
47

Mgr. Jana Kvitská

Jidřichův Hradec
Učitelka na základní škole v Chlumu u Třeboně
Jindřiška Maroušková
48

Jindřiška Maroušková

Přehořov
Sociální pracovnice
Více o kandidátovi
Vladimír Král
49

Vladimír Král

Týn nad Vltavou
Rychtář sdružené obce baráčníků Týn nad Vltavou
Bohuslav Veska
50

Bohuslav Veska

Trhové Sviny
Podnikatel
Zuzana Berková
51

Zuzana Berková

Tábor
Zaměstnankyně bezpečností služby
Jarmila Kuchařová
52

Jarmila Kuchařová

Tábor
Členka Městské rady seniorů Tábor
Bc. Adam Sedlák
53

Bc. Adam Sedlák

Kájov
Student
Andrea Stropková
54

Andrea Stropková

Český Krumlov
Studentka
Jana Přívozníková
55

Jana Přívozníková

Tábor
Vedoucí v obchodním řetězci
Marek Dvořák
56

Marek Dvořák

Kaplice
Podnikatel
Jaroslav Slepička
57

Jaroslav Slepička

Týn nad Vltavou
Odborný prodejce Top Carp, rybářské potřeby

Změna 2020

Letošní rok nebyl lehkým pro nikoho z nás. My jsme se rozhodli, že právě teď nastal ideální čas na změnu. V rámci našeho politického hnutí Změna 2020 jsme připravili politický program, který se zaměřuje na nejrůznější oblasti každodenního života. 

Přečtěte si, co bychom rádi změnili. Budeme rádi, když se nás rozhodnete v letošních volbách podpořit a společně budeme budovat lepší budoucnost pro vás i vaše děti.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Napište nám:
info@zmena2020.cz
Sídlo:
Změna 2020
Bohunická 535
Týn nad Vltavou, 37501
IČO: 08773297
Jsme na sociálních sítích: